Foto

Zahl der Lose: 617

16455.

Rufpreis:
4 000 HUF

16456.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16457.

Rufpreis:
1 200 HUF

16458.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
16459.

Rufpreis:
2 000 HUF

16460.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

16461.

Rufpreis:
1 200 HUF

1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
16462.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1880-1900 Német családi fotóalbum, össz. 24 db keményhátú fotóval, közte haditengerész egyenruhát és "S.M.S. Hohenzollern" feliratú sapkát viselő kisfiúk kutyával, női és férfi portrék, katonafotók. Dekoratív, dombornyomott díszítésű, kapcsos bőrkötésű albumban, kopottas borítóval, sérült, ragasztott gerinccel, a belső kötéstáblán 1894-es bejegyzéssel, az albumlapok egy részén litografált díszítéssel, helyenként kissé sérült albumlapokkal, 27x22x5 cm
16463.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1955 Dr. Madarász Miklós építészmérnök és Molnár Aliz textilmérnök esküvői albuma, vegyes méretű fotókkal és táviratokkal
16464.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1950 Családi fotóalbum kb 50 db fotóval.
16465.

Rufpreis:
4 000 HUF

1900 Paris, Exposition universelle / Párizsi világkiállítás, leporelló album 12 db keményhátú fotóval, dekoratív, szecessziós egészvászon-kötésben, sérült, széteső állapotban, egyenként: 10,5x16,5 cm
16466.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF