Foto Zahl der Lose: 617
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3139034
16455
490
Photo
3112759
16456
490
100
Photo
Kálmán Anikó hagyatékából: Kiállítási fotó. Kerámia térrács. Budapesti Postaigazgatóság - előcsarnokban, 20 négyzetméter, pirogránit. Farostlemezre kasírozott nyomat, kopással, 30x40 cm, jelzett a hátoldalon 2969319
16457
490
Photo
3138488
16458
490
Photo
2812333
16459
490
Photo
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
1544014
16460
490
700
Photo
2689468
16461
490
Photo
3224262
16462
490
Photo
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
3363838
16463
490
Photo
cca 1880-1900 Német családi fotóalbum, össz. 24 db keményhátú fotóval, közte haditengerész egyenruhát és "S.M.S. Hohenzollern" feliratú sapkát viselő kisfiúk kutyával, női és férfi portrék, katonafotók. Dekoratív, dombornyomott díszítésű, kapcsos bőrkötésű albumban, kopottas borítóval, sérült, ragasztott gerinccel, a belső kötéstáblán 1894-es bejegyzéssel, az albumlapok egy részén litografált díszítéssel, helyenként kissé sérült albumlapokkal, 27x22x5 cm
3366732
16464
490
Photo
1955 Dr. Madarász Miklós építészmérnök és Molnár Aliz textilmérnök esküvői albuma, vegyes méretű fotókkal és táviratokkal
3362115
16465
490
Photo
cca 1950 Családi fotóalbum kb 50 db fotóval.
3366261
16466
490
Photo
1900 Paris, Exposition universelle / Párizsi világkiállítás, leporelló album 12 db keményhátú fotóval, dekoratív, szecessziós egészvászon-kötésben, sérült, széteső állapotban, egyenként: 10,5x16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF