1900 Családi fotó egyenruhát viselő fiatal katonatiszttel, kabinetfotó Kozics Ede pozsonyi (Pressburg, Bratislava) műterméből, kissé foltos paszpartuban, 10,5x16 cm, teljes méret: 16,5x22 cm
cca 1910 Elegáns házaspár portréja, fotó, korabeli dekoratív, üvegezett, kitámasztható asztali képkeretben, a kereten kis sérülésekkel, látható: 18,5x12 cm, külső méret: 23x16,5 cm
cca 1910 Wágner A. Károly hangszerkereskedő és felesége, kabinetfotó Uher Ödön budapesti műterméből, dombornyomott címerekkel díszített kartonon, 21,5x13 cm
1896 Pásztorruhás férfi portréja, kezében fokossal, kabinetfotó Kis Antal kőszegi műterméből, a kép sarkán felirattal, kissé viseltes, sérült, 21x10,5 cm
cca 1910 Ház udvarán, asztalnál ülve beszélgető, italozó társaság, köztük kitüntetett katonatiszttel, kutyával, keményhátú fotó Franz Aberle fehértemplomi (U. Weisskirchen, Bela Crkva) műterméből, 10,5x16,5 cm