https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 617

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kairó: sírok. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo graves , photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm
1
16242.

ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kairó: sírok. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo graves , photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
9
 
cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /  cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm
1
16243.

cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /

cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Isztambul, Ejub, Aranyszarv öböl. G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm  ca 1890 Istanbul Ejub, Golden Horn bay, Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
1
16244.

cca 1900 Isztambul, Ejub, Aranyszarv öböl. G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm

ca 1890 Istanbul Ejub, Golden Horn bay, Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Isztambul, Galata híd G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm  ca 1890 Istanbul Galata bridge Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
1
16245.

cca 1900 Isztambul, Galata híd G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm

ca 1890 Istanbul Galata bridge Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Olaszország Tivoli, Terni, Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek 16 db 9x9 cm / cca 1900 Tivoli Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 16 pcs 9x9 cm
1
16246.

cca 1900 Olaszország Tivoli, Terni, Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek 16 db 9x9 cm / cca 1900 Tivoli Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 16 pcs 9x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Isztambul, Zsófia templom bejárata G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm  ca 1890 Istanbul Sophie church. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
1
16247.

cca 1900 Isztambul, Zsófia templom bejárata G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm

ca 1890 Istanbul Sophie church. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1906 Tbiliszi, utcaképek, jelenetek 3 db feliratozott fotó + egyéb vidéki képek / Tbilisi, Georgia. street views. 3 detailed photos 18x12 cm
1
16248.

1906 Tbiliszi, utcaképek, jelenetek 3 db feliratozott fotó + egyéb vidéki képek / Tbilisi, Georgia. street views. 3 detailed photos 18x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1903 Szentpétervár sugárút árvíz. 17x12 cm      1903 St. Petersburg Avenue flood. 17x12 cm
1
16249.

1903 Szentpétervár sugárút árvíz. 17x12 cm
1903 St. Petersburg Avenue flood. 17x12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kínai utazás képei (a nagy fal és más látványosságok), 12 db színes fotó, 17,5x12,5 cm
1
16251.

Kínai utazás képei (a nagy fal és más látványosságok), 12 db színes fotó, 17,5x12,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
1
16252.

1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1
16253.

cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagyvárad, Lojanek L. stúdió kabinetfotó kartonon 18x28 cm
1
16254.

Nagyvárad, Lojanek L. stúdió kabinetfotó kartonon 18x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse