Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Tomor László: Harcok az orosz égen. Betiltott! Szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek jegyzékén! A repülő ember I. köt. Bp.,[1942], Magyar Repülő Sajtóvállalat-Stádium, 162 p.+8 (fekete-fehér képtáblával) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk