Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Ajtay Endre et al.: A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: vitéz Doromby József, Reé László. vitéz uzsoki Szurmay Sándor báró előszavával. Bp., é.n. (cca 1940-1944), Reé László (Merkantil-ny.), 463+(1) p., 15+(1) p., 49+(1) p., 87+(1) p. (A könyv elején hibás oldalszámozással: a számozás szerint 8 oldal hiányzik, valójában hiánytalan.) Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé viseltes, a könyvtesttől különvált borítóval, fakó, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált fűzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk