Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3323927
22073
486
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) háromszálas golyós nyakék, jelzett, h: 43 cm, nettó: 11,3 g 3323923
22074
486
6500
Ezüst(Ag) anker nyaklánc köves tündér medállal, jelzett, h: 51 cm, 2,9×1,9 cm, bruttó: 13,4 g 3324019
22075
486
7500
Ezüst(Ag) ovális ankerszemes nyaklánc korpuszos kereszt medállal, jelzett, h: 48 cm, 5,5×3 cm, nettó: 14,6 g 3324010
22076
486
Ezüst(Ag) duplaszemes nyaklánc kék köves virág medállal, jelzett, h: 40 cm, d: 1,3 cm, bruttó: 4,9 g 3330023
22077
486
Ezüst (Ag) gyűrű, borostyánnal, Jelzett., 2,52 g m: 59 3327664
22078
486
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, dobozában, 7,7g, h: 49cm 3022975
22079
486
1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán kis díszvilla, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 25, g Aranyozott, hibátlan 3324040
22080
486
Ezüst(Ag) lapos meandermintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 5,9 g 3324093
22081
486
Ezüst(Ag) svájci katonai ajándék kanál, jelzett, h: 15 cm, nettó: 23,3 g 3280783
22082
486
3313299
22083
486
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 40, bruttó: 1,3 g 3275008
22084
486
17000
Oroszlán medál és rubinos piercing. 14K arany (Au) jelzett össz br 1,37 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF