https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 125
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2997773
22000
486
0
900000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
Das Lot is nicht erreichbar
3133326
22001
486
0
460000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
Das Lot is nicht erreichbar
3261001
22002
486
0
420000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
3133349
22003
486
0
420000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
Das Lot is nicht erreichbar
2662530
22004
486
0
380000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g
Das Lot is nicht erreichbar
2876109
22005
486
0
340000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14k fehérarany (Au) koktélgyűrű, kettészedhető, dupla gyűrű tanzanit (1,17ct) és gyémánt (össz 0,4ct) 4,586 g m: 55 tanusítvánnyal, díszdobozban
Das Lot is nicht erreichbar
3308475
22006
486
0
200000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) antik cukordoboz, jelzett, működő zárral, kulccsal, m: 11,5 cm, nettó: 530 g 3308477
22007
486
0
170000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) áttört peremű oroszlántalpas kínáló, d: 22,5 cm, nettó: 451 g
Das Lot is nicht erreichbar
2662522
22008
486
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
Das Lot is nicht erreichbar
2390776
22009
486
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14 K gyűrű, 0,22 ct gyémánttal (WSI), jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g
Das Lot is nicht erreichbar
3312734
22010
486
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, sorszámozott, díszdobozban, certifikációval, bruttó: 421 g., m:16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3325225
22011
486
0
160000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tálca. Négyzetes forma, hullámzó peremrésszel, plasztikus rózsamintás peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 40,5x22,5 cm, 731g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse