https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 125

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
1
22000.

Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 000 HUF
2 439,02
EUR
,
2 812,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
1
22001.

Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
460 000 HUF
1 246,61
EUR
,
1 437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal
1
22002.

Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
1
22003.

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g
1
22004.

Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
EUR
,
1 187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k fehérarany (Au) koktélgyűrű, kettészedhető, dupla gyűrű tanzanit (1,17ct) és gyémánt (össz 0,4ct) 4,586 g m: 55 tanusítvánnyal, díszdobozban
1
22005.

14k fehérarany (Au) koktélgyűrű, kettészedhető, dupla gyűrű tanzanit (1,17ct) és gyémánt (össz 0,4ct) 4,586 g m: 55 tanusítvánnyal, díszdobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
EUR
,
1 062,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) antik cukordoboz, jelzett, működő zárral, kulccsal, m: 11,5 cm, nettó: 530 g
1
22006.

Ezüst(Ag) antik cukordoboz, jelzett, működő zárral, kulccsal, m: 11,5 cm, nettó: 530 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) áttört peremű oroszlántalpas kínáló, d: 22,5 cm, nettó: 451 g
1
22007.

Ezüst (Ag) áttört peremű oroszlántalpas kínáló, d: 22,5 cm, nettó: 451 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
EUR
,
531,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
1
22008.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14 K gyűrű, 0,22 ct gyémánttal (WSI), jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g
1
22009.

Arany (Au) 14 K gyűrű, 0,22 ct gyémánttal (WSI), jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, sorszámozott, díszdobozban, certifikációval, bruttó: 421 g., m:16,5 cm
1
22010.

Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, sorszámozott, díszdobozban, certifikációval, bruttó: 421 g., m:16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) tálca. Négyzetes forma, hullámzó peremrésszel, plasztikus rózsamintás peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 40,5x22,5 cm, 731g
1
22011.

Ezüst (Ag) tálca. Négyzetes forma, hullámzó peremrésszel, plasztikus rózsamintás peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 40,5x22,5 cm, 731g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse