Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3328239
22121
486
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) talpú lila kristály váza, jelzett, kissé kopott talppal, kisebb csorbákkal, m: 18,5 cm 3325116
22122
486
36000
Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel, belül a Rákoshegyi Forgalmi Adóhivatal ajándékozási bejegyzésével, jelzett, 15×10×5,5 cm, bruttó 394g 3327884
22123
486
Armand Leclerq 2 darab ezüst (Ag) nyelű villa, díszdobozbanm, h: 17 cm
3274007
22125
486
14000
Ezüst (Ag) fejes sétapálca. Jelzett, h: 90 cm 3313427
22126
486
300000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF