https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 125
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3325238
22012
486
0
140000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tálca. Kerek forma, hullámzó és hólyagos peremrésszel, plasztikus rózsamintás peremdíszítménnyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, d: 32,5 cm, 615g 3103487
22013
486
0
90000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
Das Lot is nicht erreichbar
3325196
22014
486
0
110000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tálca. Ívelt négyzetes forma, rózsafejes-leveles peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 35x19 cm, 502g 3277937
22015
486
0
85000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
18K arany (Au) gyűrű citrinnel, jelzett br 4,7 g m: 60
Das Lot is nicht erreichbar
3325214
22016
486
0
100000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Jugendstil kétfüles ezüst (Ag) tálca. Ívelt négyzetes forma, futó levélmintás peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 39x15 cm, 413g 3325264
22017
486
0
85000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tálca. Kerek forma, vastag peremrészén szalagokkal összekötött medalionos portré díszítéssel, kötegelt peremrésszel, jelzett, d: 21,5 cm, 382g 3313436
22018
486
0
300000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K button fülbevalópár 0,25 ct és 0,1 ct gyémánttal (össz 0,7ct), jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 2,2 g
Das Lot is nicht erreichbar
3323870
22019
486
0
75000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K gyöngyházas kámea fülbevalópár, jelzett, 1,9×1,2 cm, bruttó: 4,7 g
Das Lot is nicht erreichbar
3308230
22020
486
0
240000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) nyaklánc, arany (Au) fényképtartó medállal, jelzés nélkül, 14k, 12,3g
Das Lot is nicht erreichbar
3310212
22021
486
0
220000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Marco Bicego arany (Au) gyűrű, gránát berakással, 18k, kézzel készült olasz aranyékszer, m: 55, jelzett, bruttó 4,55g
Das Lot is nicht erreichbar
3323864
22022
486
0
200000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K masszív szalagmintás mandzsettapár, jelzett, 3×1,2 cm, nettó: 10,5 g 3100880
22023
486
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14k fehérarany (Au) gyűrű brilliánssal. 0,135 ct kék zafírral 1,03 ct m: 52, 2,47 g
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse