https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 125

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) tálca. Kerek forma, hullámzó és hólyagos peremrésszel, plasztikus rózsamintás peremdíszítménnyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, d: 32,5 cm, 615g
1
22012.

Ezüst (Ag) tálca. Kerek forma, hullámzó és hólyagos peremrésszel, plasztikus rózsamintás peremdíszítménnyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, d: 32,5 cm, 615g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
1
22013.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) tálca. Ívelt négyzetes forma, rózsafejes-leveles peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 35x19 cm, 502g
1
22014.

Ezüst (Ag) tálca. Ívelt négyzetes forma, rózsafejes-leveles peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 35x19 cm, 502g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
18K arany (Au) gyűrű citrinnel, jelzett br 4,7 g m: 60
1
22015.

18K arany (Au) gyűrű citrinnel, jelzett br 4,7 g m: 60

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jugendstil kétfüles ezüst (Ag) tálca. Ívelt négyzetes forma, futó levélmintás peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 39x15 cm, 413g
1
22016.

Jugendstil kétfüles ezüst (Ag) tálca. Ívelt négyzetes forma, futó levélmintás peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 39x15 cm, 413g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) tálca. Kerek forma, vastag peremrészén szalagokkal összekötött medalionos portré díszítéssel, kötegelt peremrésszel, jelzett, d: 21,5 cm, 382g
1
22017.

Ezüst (Ag) tálca. Kerek forma, vastag peremrészén szalagokkal összekötött medalionos portré díszítéssel, kötegelt peremrésszel, jelzett, d: 21,5 cm, 382g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Arany (Au) 14K button fülbevalópár 0,25 ct és 0,1 ct gyémánttal (össz 0,7ct), jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 2,2 g
1
22018.

Arany (Au) 14K button fülbevalópár 0,25 ct és 0,1 ct gyémánttal (össz 0,7ct), jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 2,2 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
EUR
,
937,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K gyöngyházas kámea fülbevalópár, jelzett, 1,9×1,2 cm, bruttó: 4,7 g
1
22019.

Arany (Au) 14K gyöngyházas kámea fülbevalópár, jelzett, 1,9×1,2 cm, bruttó: 4,7 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) nyaklánc, arany (Au) fényképtartó medállal, jelzés nélkül, 14k, 12,3g
1
22020.

Arany (Au) nyaklánc, arany (Au) fényképtartó medállal, jelzés nélkül, 14k, 12,3g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marco Bicego arany (Au) gyűrű, gránát berakással, 18k, kézzel készült olasz aranyékszer, m: 55, jelzett, bruttó 4,55g
1
22021.

Marco Bicego arany (Au) gyűrű, gránát berakással, 18k, kézzel készült olasz aranyékszer, m: 55, jelzett, bruttó 4,55g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K masszív szalagmintás mandzsettapár, jelzett, 3×1,2 cm, nettó: 10,5 g
1
22022.

Arany (Au) 14K masszív szalagmintás mandzsettapár, jelzett, 3×1,2 cm, nettó: 10,5 g



 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14k fehérarany (Au) gyűrű brilliánssal. 0,135 ct kék zafírral 1,03 ct m: 52, 2,47 g
1
22023.

14k fehérarany (Au) gyűrű brilliánssal. 0,135 ct kék zafírral 1,03 ct m: 52, 2,47 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse