Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258925
22049
486
55000
Jewellery and precious metal items
Bross. 14K arany (Au), gyönggyel. Jelzett br 2,87 g 6 cm
3306797
22050
486
55000
cca 1880, arany (Au) orosz ortodox mellkereszt, jelzett, 14k, 2,7g 3330122
22051
486
60000
Tóramutató. Ezüst (Ag) antik, orosz, 84 zolotniki jellel. 92 g 32 cm 3325164
22052
486
60000
Ezüst (Ag) desszert tálca. Ívelt ovális forma, rózsadíszes peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 35x16,5 cm, 286g 3325171
22053
486
50000
Ezüst (Ag) desszert tálca. Ívelt ovális forma, kötegelt levélminta peremszegéllyel, jelzett: dianás jelzés, mesterjeggyel jelzett, 33,5x14 cm, 256g 3308435
22054
486
19000
Ezüst(Ag) 5 db mascaron fejes csavart nyelű kávés kanál, jelzett, h: 11,3 cm, nettó: 44,8 g 3280777
22055
486
3308106
22056
486
Ezüst(Ag) pálcikás figaro karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 9,3 g 3297060
22057
486
Ezüst (Ag) fülbevaló kővel, br 1,5 g 3313440
22058
486
200000
Arany (Au) 14K gyűrű 7 db 0,05 ct gyémántokkal, jelzett, sérült, méret: 58, bruttó: 1,9 g
3308425
22059
486
4200
Ezüst(Ag) "Bruxelles" díszkanál, jelzett, h: 12,7 cm, nettó: 11,4 g
2927807
22060
486
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF