Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3319590
31465
485
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kampfl József (1938-2020) DN "Idősekért díj" egyoldalas bronz emlékérem (126mm) T:AU
3290606
31466
485
9500
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,56g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo SP1
3230415
31467
485
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,86g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SP1
3251292
31468
485
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) + DN "Matolay Elek Torna-Emlékverseny" egyoldalas, öntött Br érem (50mm) T:AU Adamo SP1
3152644
31469
485
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,67g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo SP1
3271042
31470
485
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1997. "MÉE 27. Vándorgyűlése 1997. aug 9-10. Tata / Fellner Jakab 1722-1780 " kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (34,11g/0,925/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP, kapszulában) Adamo TA1
3230113
31471
485
15000
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1997. "Fellner Jakab 1722-1780 / MÉE 27. Vándorgyűlése" Ag és bronz emlékérem pár (33,87g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo TA1 3152663
31472
485
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) / ÁPV 1977. "MÉE VIII. Vándorgyűlése Eger / Dobó István" Ag emlékérem (25,14g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo EG1
3230508
31473
485
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "10 éves a MÉE Nagykanizsai Csoportja / Thúry György Kanizsa várkapitánya 1569-1571 " kétoldalas bronz emlékérem, plombált kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
3203802
31474
485
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" bronz emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-2009) / Vadász György 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo KE19, SH1
3152666
31475
485
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" jelzett Ag emlékérem (28,00g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo KE19
3185388
31476
485
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly " jelzett Ag emlékérem (27,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo KE19
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF