Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3203875
31489
485
6500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kun József (1879-1946) 1912. "Országos Háziipari és Amatőr Kiállítás Miskolczon - 1912" kétoldalas, bronz plakett (40mm) T:XF patina
3206545
31490
485
Numismatik
Kutas László (1936-2023) 1990. "Soproni Nemes Társaság 200 éves" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) + 1976. "Egészségügyi Világnap Sopron 1976. április 7." egyoldalas öntött, ezüstözött bronz emlékérem (85mm) T:XF kopott ezüstözés
3271060
31491
485
15000
Numismatik
Kutas László (1936-2023) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom 1992 VIII. 8-9 " kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,04g/0.835/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP) Adamo EM3
3302239
31492
485
Numismatik
Lajos József (1936-) ~1965. "Százhalombattáért " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:AU patina
3302378
31493
485
Numismatik
Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért " egyoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:AU
3271535
31494
485
15000
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése " kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,18g/0.835/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP) Adamo PP3
3185380
31495
485
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,19g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
3211723
31496
485
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1994. "IV. Üzemgazdasági Napok Gyöngyös '94 - Hensch Árpád" egyoldalas bronz emlékérem (79mm) T:XF patina 3290598
31497
485
Numismatik
Lapis András (1942-) 1974 "MÉE Szegedi csoport - Juhász Gyula gyűjtőklub 1969-1974" Ag emlékérem (25,14g/0.800/42,5mm) T:AU
3204749
31498
485
Numismatik
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879. Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1983. " ,,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3151934
31499
485
15000
Numismatik
Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" jelzett Ag emlékérem (43,38g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG2
3092838
31500
485
400
Numismatik
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879. Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF