Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 442

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly" Ag és bronz emlékérem pár (34,64g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo GS13
31393.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bognár György (1944-) 1995. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Török Ignác" Ag és bronz emlékérem pár (34,33g/0.640/42,5 mm) T:UNC,AU Adamo GS14
31394.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Schweidel József" Ag és bronz emlékérem pár (35,14g/0.640/42,5 mm) T:AU Adamo GS15
31395.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996" aranyozott bronz naptárérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31396.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" Ag és bronz emlékérem pár (34,86g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo GS16
31397.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" kétoldalas Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,50g/0.925/50mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt
31398.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bognár György (1944-) 1999. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Kiss Ernő" Ag és bronz emlékérem pár (34,89g/0.640g/42,5mm) T:AU patina Adamo GS17
31399.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bognár György (1944-) DN "Büntetés-végrehajtási szolgálatért" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott, tanúsítvánnyal, tokban (155,73g/0.925/65mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31400.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Mátyás az igazságos Kolozsvár szülötte / Transsylvaniae Civitas Primaria" Zn emlékérem (88mm) T:XF sérült lapka (repedés)
31401.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "Nemzeti Színház 1837" egyoldalas bronz emlékérem T:XF
31402.

Rufpreis:
6 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1979. "Pécsi Faipari Szövetkezet 1949-1979" kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti dísztokban (83mm) T:UNC
31403.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV 1984" kétoldalas bronz emlékérem (82mm) T:AU
31404.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF