Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3229173
31381
485
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink " jelzett Ag és bronz emlékérem pár (31,87g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP28
3299460
31382
485
2200
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "A 110 éves Nagykanizsai Bank emlékére - A Magyar Hitelbank Rt. igazgatósága / Gróf Széchenyi István" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3316097
31383
485
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" kétoldalas bronz emlékérem. A "MÉE Gyöngyösi Csoport" szöveg helyett csak "Gyöngyös" az évszám alatt! (42,5mm) T:UNC patina Adamo GS8 3316100
31384
485
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Gyöngyös - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina Adamo GS9
3321344
31385
485
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja " érmetervezet műanyag előlapi POZITÍV nagyminta (~148mm) T:VF
3320081
31386
485
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "76. Küldött Közgyűlés Mosonmagyaróvár OMBKE" egyoldalas bronz plakett (48x40mm) T:AU 3316014
31387
485
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid " Ag emlékérem (35,11g/0.640/42,5mm) T:AU kis patina Adamo GS11
3316084
31388
485
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Százéves a Kanizsai Sörgyár RT. 1892-1992 / 1892 Kanizsai Sör" jelzett Ag emlékérem (31,76g/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina 3321188
31389
485
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 " kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc
3300000
31390
485
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3315990
31391
485
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos " Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC,AU Adamo GS12
3321183
31392
485
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF