Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 442

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (31,87g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP28
31381.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1989. "A 110 éves Nagykanizsai Bank emlékére - A Magyar Hitelbank Rt. igazgatósága / Gróf Széchenyi István" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31382.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" kétoldalas bronz emlékérem. A "MÉE Gyöngyösi Csoport" szöveg helyett csak "Gyöngyös" az évszám alatt! (42,5mm) T:UNC patina Adamo GS8
31383.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1990. "Gyöngyös - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina Adamo GS9
31384.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja" érmetervezet műanyag előlapi POZITÍV nagyminta (~148mm) T:VF
31385.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bognár György (1944-) 1991. "76. Küldött Közgyűlés Mosonmagyaróvár OMBKE" egyoldalas bronz plakett (48x40mm) T:AU
31386.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" Ag emlékérem (35,11g/0.640/42,5mm) T:AU kis patina Adamo GS11
31387.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "Százéves a Kanizsai Sörgyár RT. 1892-1992 / 1892 Kanizsai Sör" jelzett Ag emlékérem (31,76g/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina
31388.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc
31389.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31390.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC,AU Adamo GS12
31391.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:AU
31392.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF