https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 442

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bajnok Béla (1937-2020) 1978. "Az 1928-as Pilisvörösvári Bányászsztrájk 50. évfordulóján" egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU / Hungary 1978. "On the 50th Anniversary - The Miners Strike at Pilisvörösvár 1928" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Béla Bajnok (102mm) C:AU
1
31357.

Bajnok Béla (1937-2020) 1978. "Az 1928-as Pilisvörösvári Bányászsztrájk 50. évfordulóján" egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU / Hungary 1978. "On the 50th Anniversary - The Miners Strike at Pilisvörösvár 1928" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Béla Bajnok (102mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartos Endre (1930-2006) 1987. "Baja - Törökkori várkapu 1687 - 1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31358.

Bartos Endre (1930-2006) 1987. "Baja - Törökkori várkapu 1687 - 1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bartos István Péter (1947-2010) 1994. "Zsótér Pál-díj" 2 darabból álló gipsz öntőforma és próbanyomat (103mm) T:XF
1
31359.

Bartos István Péter (1947-2010) 1994. "Zsótér Pál-díj" 2 darabból álló gipsz öntőforma és próbanyomat (103mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bartos Endre (1930-2006) 2006. "Dr. Kozma Pál 1920-2004 / Kunsági Borvidék Hegyközségi Tanácsa - Szigetszentmárton 2006 - Kunsági Borok VIII. Versenye" kétoldalas, öntött bronz plakett (~120-122mm) T:AU
1
31360.

Bartos Endre (1930-2006) 2006. "Dr. Kozma Pál 1920-2004 / Kunsági Borvidék Hegyközségi Tanácsa - Szigetszentmárton 2006 - Kunsági Borok VIII. Versenye" kétoldalas, öntött bronz plakett (~120-122mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (72,43g/0.950/60mm) T:AU / Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (72,43g/0.950/60mm) C:AU HP 859.variáns
1
31361.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (72,43g/0.950/60mm) T:AU / Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (72,43g/0.950/60mm) C:AU HP 859.variáns

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
EUR
,
812,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU / Hungary 1911. "Dr. János Szendrei" bronze commemorative medallion Sign: Lajos Berán (70mm) C:AU HP.: 1139
1
31362.

Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU / Hungary 1911. "Dr. János Szendrei" bronze commemorative medallion Sign: Lajos Berán (70mm) C:AU HP.: 1139

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem, eredeti dísztokban (60mm) T:AU HP 1282.
1
31363.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem, eredeti dísztokban (60mm) T:AU
HP 1282.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" egyoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" one-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (60mm) C:AU,XF edge error HP 1347a.
1
31364.

Berán Lajos (1882-1943) 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" egyoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" one-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (60mm) C:AU,XF edge error HP 1347a.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.
1
31365.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bogár Lívia (1957-) 1984. "15 éves a Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/15mm) T:BU kis patina Adamo KE35
1
31366.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "15 éves a Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/15mm) T:BU kis patina Adamo KE35

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
1
31367.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
1
31368.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse