Bajnok Béla (1937-2020) 1978. "Az 1928-as Pilisvörösvári Bányászsztrájk 50. évfordulóján" egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU / Hungary 1978. "On the 50th Anniversary - The Miners Strike at Pilisvörösvár 1928" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Béla Bajnok (102mm) C:AU
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (72,43g/0.950/60mm) T:AU / Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (72,43g/0.950/60mm) C:AU HP 859.variáns
Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU / Hungary 1911. "Dr. János Szendrei" bronze commemorative medallion Sign: Lajos Berán (70mm) C:AU HP.: 1139
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" egyoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" one-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (60mm) C:AU,XF edge error HP 1347a.
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.
Bogár Lívia (1957-) 1984. "15 éves a Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/15mm) T:BU kis patina Adamo KE35
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült