Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 442

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1972. "AZ ÉREM - jubileumi érem II" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremen "14"-as sorszámmal "AZ ÉREM - 50 ÉVES - A MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETÉNEK LAPJA" (39mm) T:AU
31429.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP8
31430.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.800/42,5mm) T:AU
Adamo BP8

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina Adamo BP8
31431.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina
Adamo BP8

Rufpreis:
10 000 HUF

Dévényi János (1934- ) 1974. Egyoldalas bronz figurális ábrázolás, "KAZINCBARCIKA VÁROS 20 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA" feliratú dísztokban (90mm) T:UNC,AU
31432.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dévényi János (1934- ) DN Egyoldalas bronz emlékérem (85mm) T:AU
31433.

Rufpreis:
5 000 HUF

E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Debrecen" bronz emlékérem (112mm) T:AU
31434.

Rufpreis:
5 000 HUF

Farkas Pál (1947- ) 1987. "150 éves az óvódapedagógus képzés" egyoldalas, öntött bronz plakett (118x104mm) T:AU / Hungary 1987. "150th Anniversary of Pre-school cargiver training" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Farkas (118x104mm) C:AU
31435.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31436.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,34g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC fo., ujjlenyomat
31437.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1038, fejereklyetartó 1777" Ag és bronz emlékérem pár, az ezüst peremén "SZG" jelzéssel (35,63g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC patina, ujjlenyomat
31438.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" kétoldalas Ag emlékérem, peremén "SZG" jelzéssel (35,89g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31439.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (36,26g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina Adamo SG24
31440.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (36,26g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Adamo SG24

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF