1955 Képes Sport teljes évfolyama egybekötve: II. évf. 1-52. sz., 1955. jan. 4. - dec. 27. Benne többek közt az Aranycsapattal és Puskás Ferenccel, valamint a kor jelentős sporteseményeivel kapcsolatos cikkekkel. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
1959 Képes Sport teljes évfolyama egybekötve: VI. évf. 1-52. sz., 1959. jan. 6. - dec. 29. Benne többek közt Albert Flóriánnal, Grosics Gyulával, valamint a kor jelentős sporteseményeivel kapcsolatos cikkekkel. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
Az erő műhelyében. Testépítő ABC. A szerző, Fekete Ferenc (1935-2017) a honi testépítés egyik alapítója, az IFBB Világszövetség életműdíjasa által DEDIKÁLT példány. [Bp., 1988.], HungariaSport. 3., bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Arnold Schwarzenegger - Douglas Kent Hall: Utam a csúcsra. A testépítés nagykövete. Ford.: Kósa Edit. Bp., 1988, Hírnök. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Dr. Kellner Dániel: Mit kell a sportolónak saját testéről tudnia? A sport orvosi vonatkozásai. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa, 204+4 p. Fekete-fehér táblákkal, és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált, papírkötés, sérült borítóval.
Zsembery Gyula: Az evezés és a rokonsportok. (A jártassági vizsgák kézikönyve.) Sportéletünk néhány kiválóságának közreműködésével írta - -. II. kiadás. Manno Leonidas: A nemzeti stadtion ügye. Bp., 1921, Ifj. Kellner Ernő-ny., VIII+218 p.+17 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az utolsó lap (219/220), 3 tábla és a térkép hiányzik, egy-két lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal, szamárfülekkel.