Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 36

Maróczy Géza: Végjátékok és játszmák. [Bp.,1942], Pantheon, 136 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen szakadással, sérült kötéssel, megviselt állapotban.
19254.

Rufpreis:
2 400 HUF

1949 Sporvezető, 1949. március 15., 1. szám, 16 p.
19255.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dénes Tamás - Imre Mátyás: Európai aranylabdások. Bp., 1994, Nemzeti Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + 2 db Albert Flóriánt ábrázoló sajtófotó, az egyiken kis saroktöréssel, 18x12 cm és 13x18 cm
19256.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Hernád István: Hogyan alkalmazzuk a négy ász rendszert? - Modern bridzs. Bp., 1936, Magyar Bridzsélet, kopott, foltos papírkötés.
19257.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barcza Gedeon: Sakkvilágbajnok-jelöltek versenye Budapest 1950. Bp., 1950. Sportlap- és könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben
19258.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gary Player: A golfozó nagy kézikönyve. Ford.: Kóczián János. [Bp.],2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
19259.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 darab Úttörő különpróba füzet: Kerékpáros, Hiradó, Fényképész.
19260.

Rufpreis:
1 400 HUF

Prof. Dr. Richard Kirsch: Sportmassage. Berlin, Sportverlag. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19261.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kemény Andor: A túracsónak vadevezősök kézikönyve. A szerző, Kemény Andor által DEDIKÁLT példány! Bp., 1930., Szerzői, (Karcag, Kertész József-ny.), III+134 p. 2. kiadás. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
19262.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dufresne, Jean: Kleines Lehrbuch des Schachspiels. Leipzig, Druck und Verlag von Pilipp Reclam. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban.
19263.

Rufpreis:
2 000 HUF

Filmélet 1968/1. Bp., 1968. Magvető. 455p, Kiadói, laza papírborítóval
19264.

Rufpreis:
1 600 HUF

19265.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF