Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3317299
19254
485
Books: Sports, Chess, Alpinism
Maróczy Géza: Végjátékok és játszmák. [Bp.,1942], Pantheon, 136 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen szakadással, sérült kötéssel, megviselt állapotban.
3314779
19255
485
1949 Sporvezető, 1949. március 15., 1. szám, 16 p.
3317792
19256
485
Dénes Tamás - Imre Mátyás: Európai aranylabdások. Bp., 1994, Nemzeti Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + 2 db Albert Flóriánt ábrázoló sajtófotó, az egyiken kis saroktöréssel, 18x12 cm és 13x18 cm 3315199
19257
485
Dr. Hernád István: Hogyan alkalmazzuk a négy ász rendszert? - Modern bridzs. Bp., 1936, Magyar Bridzsélet, kopott, foltos papírkötés. 2240414
19258
485
Barcza Gedeon: Sakkvilágbajnok-jelöltek versenye Budapest 1950. Bp., 1950. Sportlap- és könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben
3320096
19259
485
Gary Player: A golfozó nagy kézikönyve. Ford.: Kóczián János. [Bp.],2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
3317271
19260
485
3 darab Úttörő különpróba füzet: Kerékpáros, Hiradó, Fényképész. 3306234
19261
485
Prof. Dr. Richard Kirsch: Sportmassage. Berlin, Sportverlag. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3284908
19262
485
Kemény Andor: A túracsónak vadevezősök kézikönyve. A szerző, Kemény Andor által DEDIKÁLT példány! Bp., 1930., Szerzői, (Karcag, Kertész József-ny.), III+134 p. 2. kiadás. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
3289113
19263
485
Dufresne, Jean: Kleines Lehrbuch des Schachspiels. Leipzig, Druck und Verlag von Pilipp Reclam. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban.
3264776
19264
485
Filmélet 1968/1. Bp., 1968. Magvető. 455p, Kiadói, laza papírborítóval
3159504
19265
485
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF