Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 36

19242.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

19243.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19244.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Szucher Ervin: Volt egyszer egy nagy csapat (Marosvásárhely). 261p. Kiadói papírkötésben. A legendás magyar labdarúgó csapatról.
19245.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mark F. Twight - James Martin: Extreme alpinism. Climbing light, fast, and high. Seattle, 2004., The Mountaineers. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19246.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mountaineering The Freedom of the Hills. Edited by Steven M. Cox nad Kris Fulsaas. Seattle, 2003., The Mountaineers. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19247.

Rufpreis:
4 000 HUF

1955 Képes Sport teljes évfolyama egybekötve: II. évf. 1-52. sz., 1955. jan. 4. - dec. 27. Benne többek közt az Aranycsapattal és Puskás Ferenccel, valamint a kor jelentős sporteseményeivel kapcsolatos cikkekkel. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19248.

Rufpreis:
5 000 HUF

1959 Képes Sport teljes évfolyama egybekötve: VI. évf. 1-52. sz., 1959. jan. 6. - dec. 29. Benne többek közt Albert Flóriánnal, Grosics Gyulával, valamint a kor jelentős sporteseményeivel kapcsolatos cikkekkel. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19249.

Rufpreis:
5 000 HUF

Az erő műhelyében. Testépítő ABC. A szerző, Fekete Ferenc (1935-2017) a honi testépítés egyik alapítója, az IFBB Világszövetség életműdíjasa által DEDIKÁLT példány. [Bp., 1988.], HungariaSport. 3., bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19250.

Rufpreis:
2 400 HUF

Arnold Schwarzenegger - Douglas Kent Hall: Utam a csúcsra. A testépítés nagykövete. Ford.: Kósa Edit. Bp., 1988, Hírnök. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19251.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Kellner Dániel: Mit kell a sportolónak saját testéről tudnia? A sport orvosi vonatkozásai. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa, 204+4 p. Fekete-fehér táblákkal, és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált, papírkötés, sérült borítóval.
19252.

Rufpreis:
2 000 HUF

19253.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF