19011.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Panait Istrati: Más fény felé I. Helytelen utakon. Bp., Genius. BETILTOTT! Kiadói egészvászon kötés, gerinc kissé sérült, kissé kopottas állapotban.