19027.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Kéz Andor (szerk.): Felfedezők lexikona. Budapest, [1937]. Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. 162 p. Első kiadás. Kéthasábos szövegoldalakon magyar és külföldi felfedezők életrajzi szócikkeivel. (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára.) Díszesen aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép példány.