19029.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Keöpe Viktor, dr. (1883-1970): Titokzatos Kína. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 205+3 p.+20 (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, belső kötéstáblán Kass János: Kelen Péter könyve (ex libris), előzéklapon kisebb szakadásokkal.