20308.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
V. Toporkov: Sztanyiszlavszkij a próbákon. Visszaemlékezések. 1952, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.