20309.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
400 HUF
1,08 EUR, 1,25 USD
C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.