20283.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Szily Kálmán et al: Természettudományi közlöny, 1871, 19-28. füzet egybekötve, Pest., 1871, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.