Brühl, Gustav: Lehrbuch und Atlas der Ohrenheilkunde. Lehmann's Medizi... https://www.darabanth.com/de/483-Fernauktion/483.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000024/Bruhl-Gustav-Lehrbuch-und-Atlas-der-Ohrenheilkunde-Lehmanns-Medizinische-Handatlanten-Band~II3277619
3277619
20284
483
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Brühl, Gustav: Lehrbuch und Atlas der Ohrenheilkunde. Lehmann's Medizinische Handatlanten Band XXIV. München, 1913, J. F. Lehmann's Verlag. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés.
: nagy_andras