Bücher: Militaria Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3138348
19581
483
Books: Military
Walther Pahl: Weltkampf um Rohstoffe. Leipzig,1939,Wilhelm Goldmann Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
3271483
19582
483
Books: Military
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1934, Révai, 388+4 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a sérült borítóval, a könyvtest sérült, szétvált és részben elvált a borítótól, kijáró lapokkal.
2862370
19583
483
Books: Military
Tony Gibbons - David Miller: Korszerű hadihajók. Bp., 1993., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
3207285
19584
483
Books: Military
Wolff Schenke: A sárgák háborúja. Ford.: Székely Tibor.;Bp., é.n. Révai. Kiadói félvászonkötésben
3190703
19585
483
3200
Books: Military
3300496
19586
483
Books: Military
Vitézek albuma. Bp., 1939, Merkantil ny. Horthy Miklós avató beszédeivel, rengeteg háborús felvétellel, szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva, adattárral (143-400. p.) és arcképgyűjteménnyel (400-615. p.), benne közel 5600 vitéz fényképével. Kiadói, aranyozott,félbőr kötésben, FACSIMILE KIADÁS 2003. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF