Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 42

Pataky Géza százados: Ég és föld között. A repülő ember 2. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium 152 p. Kiadói félvászon-kötésbe, kissé kopott borítóval.
19557.

Rufpreis:
3 000 HUF

19558.

Rufpreis:
3 000 HUF

19559.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1914-1916 A Világháború képes krónikája. 1-117. füzetek. hiány: 14,17,18,20,22,24,26,29-31,32,33,37-39,61,65. Össz: 100 db füzet + 2 kötet kiegészítésül a füzetekhez, így néhány duplummal.
19560.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

19561.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

19562.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wittek, Erhard: Die soldatische Tat. Berichte von Mitkämpfern des Heeres im Westfeldzug 1940. Berlin, 1941. Im Deutschen Verlag 294p. képes illusztrációkkal Kiadói vászonkötésben
19563.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19564.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Dr. Fejér Dénes (szerk.): Dél-Alföldi 1956-os Vitézi Rend. Vitézi Album 2004-2010 I. Hódmezővásárhely, 2011, kn. Kartonált papírkötésben.
19565.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hermann Róbert: Gáspár András honvéd tábornok. Szerkesztette: Székelyné Kőrösi Ilona. Kecskemétiek a szabadságharcban IV. kötet. Kecskemét, 2005, Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Katona József Múzeuma. Fekete-fehér képmellékletekkel. Papírkötésben.
19566.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Hadtörténelmi Levéltár katonaigazságügyi szerveinek, iratainak repertóriuma 1802-1991. Bp., é.n. Hadtörtélnemi Levéltár. Kiadói kartonált papírkötésben.
19567.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Ravasz István: Magyarország és a Magyar Királyi Honvédség a XX. századi világháborúban. 1914-1945. (Nagykovácsi, 2003), Puedlo. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19568.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF