https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 74
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2786193
31577
482
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1- ph.
Das Lot is nicht erreichbar
3030007
31578
482
0
7500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina
Das Lot is nicht erreichbar
2619508
31579
482
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph
Das Lot is nicht erreichbar
3199149
31580
482
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2689430
31581
482
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
3206543
31582
482
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3180267
31583
482
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (89mm) T:AU kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
3214079
31584
482
0
11000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2019. "Binder Ottó - M. Kir. Honv. Tábornok Lovasolimpikon / Magyar Military Csapat - Amszterdam 1928 IX. Nyári Olimpiai Játékok" ezüstpatinázott bronz emlékérem, dísztokban (65mm) + a Kunszentmártoni Sporttörténeti Füzetek 1. T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2879304
31585
482
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
zDN "Hortobágyi Lovasnapok" műgyantás sárgaréz jelvény hátoldalán rögzítő pántokkal (50x45mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3129134
31586
482
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3154175
31587
482
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
DN "BHSB (Budapesti Honvéd Sport Bizottság) - Championád Budapest" műgyantás fém jelvény (36mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3278357
31588
482
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
DN "FTC (Ferencvárosi Torna Club, Fradi)" műanyag jelvény (15x15mm) T:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse