https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 74

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F
1
31517.

Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött bronz emkékérem (61mm) T:AU
1
31518.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött bronz emkékérem (61mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF
1
31519.

1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina
1
31520.

Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, gravírozott "Szenior korm. négyes BPest 1943. VI. 26-27 - I." szöveggel (50mm) T:AU patina
1
31521.

Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, gravírozott "Szenior korm. négyes BPest 1943. VI. 26-27 - I." szöveggel (50mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Országos Leventeverseny 1943" kétoldalas bronz díjérem (33mm) T:AU
1
31522.

Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Országos Leventeverseny 1943" kétoldalas bronz díjérem (33mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:AU (eredetileg PP) folt
1
31523.


Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:AU (eredetileg PP) folt

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csillag István (1881-1968) ~1909. "Spárta Atlétikai Klub" bronz díjplakett márvány talapzatra erősítve, gravírozott "Dr. Barta Bélának szeretettel" bronz táblácskával (60x35mm; talapzat: 145x100x30mm) T:XF,VF a márványon sérülés
1
31524.

Csillag István (1881-1968) ~1909. "Spárta Atlétikai Klub" bronz díjplakett márvány talapzatra erősítve, gravírozott "Dr. Barta Bélának szeretettel" bronz táblácskával (60x35mm; talapzat: 145x100x30mm) T:XF,VF a márványon sérülés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fülöp Zoltán (1951-) ~1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Donatello Gattamelata lovas szobra" ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (160mm) T:AU
1
31525.

Fülöp Zoltán (1951-) ~1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Donatello Gattamelata lovas szobra" ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (160mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fülöp Zoltán (1951-) ~1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Antonio Canova szobra Pauline Bonaparte-ról" ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (160mm) T:AU
1
31526.

Fülöp Zoltán (1951-) ~1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Antonio Canova szobra Pauline Bonaparte-ról" ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (160mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph
1
31527.

Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
1
31528.

Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse