https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 74

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kiss Nagy András (1930-1997) "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966" Kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T.:AU,XF patina
1
31529.

Kiss Nagy András (1930-1997) "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966" Kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T.:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Birkózás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1247" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (30,91g/0.925/42,5mm) T:PP patina
1
31530.

Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Birkózás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1247" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (30,91g/0.925/42,5mm) T:PP patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Al díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU
1
31531.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Al díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1977. "MTK" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rétfalvi Sándor (1941-2021) (50mm) T:XF
1
31532.

1977. "MTK" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rétfalvi Sándor (1941-2021) (50mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (33mm) T:2
1
31533.

Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (33mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina
1
31534.

1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Telcs Ede (1872-1948) ~1930. "A Magyar Athletikai Szövetség / Távol Női Bajn. II. 1939" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (17.11g/0.800/30,5x30,5mm) T:2-
1
31535.

Telcs Ede (1872-1948) ~1930. "A Magyar Athletikai Szövetség / Távol Női Bajn. II. 1939" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (17.11g/0.800/30,5x30,5mm) T:2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
~1900-1920. Bronz vívó emlékérem mellszalagon (33mm) T:XF patina
1
31536.

~1900-1920. Bronz vívó emlékérem mellszalagon (33mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1920. kétoldalas bronz lövészeti díjérem eredeti tokban (49mm) T:AU patina
1
31537.

~1920. kétoldalas bronz lövészeti díjérem eredeti tokban (49mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1928. "25 éves az ILSZ (Ifjúsági Labdarúgó Szövetség)" kétoldalas bronz díjérem (45mm) T:XF,VF patina
1
31538.

1928. "25 éves az ILSZ (Ifjúsági Labdarúgó Szövetség)" kétoldalas bronz díjérem (45mm) T:XF,VF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1930-1939. 5db-os sakk díjérem-tétel, közte ezüstözött T:XF,VF patina
1
31539.

1930-1939. 5db-os sakk díjérem-tétel, közte ezüstözött T:XF,VF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
17
 
~1930. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" ezüstözött bronz díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (42mm) T:XF patina
1
31540.

~1930. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" ezüstözött bronz díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (42mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse