https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 74
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2627145
31517
482
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F
Das Lot is nicht erreichbar
3233271
31518
482
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött bronz emkékérem (61mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3215201
31519
482
0
15000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség " egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3215042
31520
482
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3235176
31521
482
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, gravírozott "Szenior korm. négyes BPest 1943. VI. 26-27 - I." szöveggel (50mm) T:AU patina 3279430
31522
482
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Országos Leventeverseny 1943" kétoldalas bronz díjérem (33mm) T:AU 3280308
31523
482
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó " kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:AU (eredetileg PP) folt
Das Lot is nicht erreichbar
3144068
31524
482
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Csillag István (1881-1968) ~1909. "Spárta Atlétikai Klub" bronz díjplakett márvány talapzatra erősítve, gravírozott "Dr. Barta Bélának szeretettel" bronz táblácskával (60x35mm; talapzat: 145x100x30mm) T:XF,VF a márványon sérülés
Das Lot is nicht erreichbar
3255315
31525
482
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Fülöp Zoltán (1951-) ~1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Donatello Gattamelata lovas szobra" ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (160mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3255330
31526
482
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Fülöp Zoltán (1951-) ~1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Antonio Canova szobra Pauline Bonaparte-ról" ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (160mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3105760
31527
482
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph 2620365
31528
482
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse