Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832046
31565
482
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1970 k. "Több éves eredményes munkája elismeréséül Pest megyei sporthivatal Kiss Károly" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (175mm) T:1-
2619672
31566
482
Numismatik
3278349
31567
482
Numismatik
~1970. bronz díjérem a Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi) zománcozott címerével, füllel (50mm) T:XF 3275966
31568
482
3200
Numismatik
1971. "Magyar Népköztársaság Bajnoka - Kajak " kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel (16,76g/0.925/30mm) T:AU, patina 2927673
31569
482
500
Numismatik
3084718
31570
482
Numismatik
1975. "Magyar Testnevelési Főiskola 1925-1975" öntött egyoldalas emlékérem, eredeti tokban. Szign.: F.G. (68mm) T:XF
2832032
31571
482
Numismatik
2952538
31572
482
Numismatik
2959794
31573
482
500
Numismatik
~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF 2832021
31574
482
Numismatik
~1980. "Emlék"" nagyméretű Hollóházi porcelán sport emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-
3276344
31575
482
Numismatik
~1980. aranyozott, ezüstpatinázott és bronz díjérmek mellszalagon, Pécs városának 1974 és 1989 között használt szocialista címerével (30mm) T:AU,XF kopott aranyozás
3197809
31576
482
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF