Landkarten

Zahl der Lose: 118

The Times Atlasz - Világtörténelem. Szerk.: Geoffrey Barraclough, Norman Stone. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17831.

Rufpreis:
2 400 HUF

Svéd-norvég-orosz határvidék térképe, 1 : 1.680.000, vászonra kasírozva, széle kissé sérült, 30x26 cm
17832.

Rufpreis:
1 600 HUF

17833.

Rufpreis:
2 000 HUF

17834.

Rufpreis:
2 000 HUF

1946 One-Inch Map of England & Wales, Sheet 143: Gloucester & Malvern / Anglia, Gloucester és Malvern környékének térképe, sérült borítóval, a térkép jó állapotban, 80x69 cm
17835.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940 A magyar és török végvárak 1576-ban, térkép, Bánlaky József: A magyar nemzet hadtörténelme c. mű melléklete, kissé foltos, 42x42 cm
17836.

Rufpreis:
1 600 HUF

17837.

Rufpreis:
1 200 HUF

17838.

Rufpreis:
1 400 HUF

17839.

Rufpreis:
2 400 HUF

17840.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF