https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Landkarten Zahl der Lose: 118
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3291993
17715
482
0
8000
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 43x47 cm 3268642
17716
482
0
1600
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
1909 Plan der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien, Gratis-Ausgabe des Hotel ,,Métropole" / Bécs térképe, 1 : 15.000, hátoldalán reklámokkal, kis szakadásokkal, 50x70 cm 3268750
17717
482
0
1400
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910-1920 Bern és környéke (Svájc), kétoldalas térkép, Geograph. artist. Anst. Kümmerly & Frey, Bern, 40,5x35 cm 3268709
17718
482
0
4000
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 A Tisza ártere Kecskemét és Szeged között, térkép, 1 : 200.000, kis lapszéli szakadással, 59,5x45,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3268691
17719
482
0
1800
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950-1960 A világ politikai térképe, kiadja: Szikra Könyvkiadó Vállalat, Bp., Offset-ny., kisebb sérülésekkel, 67x41 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3264138
17720
482
0
1400
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1915 Galícia és az orosz front térképe, Az Est I. világháborús számából, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 22x33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3293546
17721
482
0
2200
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1935 Nagy-Budapest térképe, tervezte és rajzolta: Stoits György, átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. Bp., Aczél Testvérek kiadása (Pallas-ny.), vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, foltokkal, 100x70 cm 3297365
17722
482
0
1800
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
Történelmi filmdokumentáció. Elrabolt országrészeink és véreink visszakapcsolásának hatalmas filmjei. I-II. rész.: Észak felé! Dél felé! 1938-39. 1941. II. rész.: Kelet felé...! 1940. 2 db VHS kazetta tokban.
Das Lot is nicht erreichbar
3293618
17723
482
0
1600
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
Plan du Nile d'Alexandrie á Aswan / Egyiptom, a Nílus térképe Alexandriától Asszuánig a látványosságok ismertetésével, francia és olasz nyelven, kihajtva: 136x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3293734
17724
482
0
1800
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
1965 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe 1915-1965, 48x68 p. + 1961 Budapest térképe és Budapest belső területe, 80x116 cm és 68x48 cm 3292902
17725
482
0
3000
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
1914 Az Erdős Kárpátok visszafoglalása, háborús térkép József főherceg A világháború amilyennek én láttam c. könyvéből. 60x80 cm 3292903
17726
482
0
6000
Maps
Kunstobjekte & Papier
1
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse