1937 Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. IV. kötet 3.-4. szám. VIII. és IX. sz. melléklettel. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel, jó állapotban.
1943 Nagy-Magyarország politikai térképe / hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas, 1 : 2.500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis lapszéli szakadással, kissé koszos, 30x43,5 cm
Generalkarte des Königreiches Rumänien mit Bessarabien und den bulgarischen, serbischen u. österreichisch-ungarischen Grenzgebieten 1:864.000. Dr. K. Peucker. 1916. Artaria. szakadásokkal 95x74 cm
cca 1915-1918 Neue Übersichtskarte des deutsch-französischen Kriegsschauplatzes. Lechners Kriegskarten VII. / A német-francia hadszíntér (nyugati front, I. világháború) térképe, 1 : 750.000, Wien, k. u. k. militär-geogr. Institut - R. Lechner, szélén kisebb sérülésekkel, kissé foltos, 92x70 cm