Landkarten Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3295894
17819
482
Maps
cca 1900 A Kárpátok térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 27x42 cm. 3295954
17820
482
Maps
cca 1900 Budapest és Budapest környéke térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Pallas-ny, 25x21 cm és 27x21 cm. 3296143
17821
482
Maps
cca 1896 Pest sz. kir. városa 1758-ban, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 28x22,5 cm + 2 db Budapest témájú illusztráció: Buda és Pest 1730 körül, Buda és Pest, Buda 1684. évi ostroma alatt, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 23x30 cm és 14x23 cm 3296287
17822
482
Maps
1852 A föld térképe (Erdkarte), a Meyer's Zeitungs-Atlasból, apró foltokkal, 23,5x29 cm
3208399
17823
482
Maps
3247754
17824
482
Maps
Niederösterreich, Freytag-Berndt: Handkarten / Alsó-Ausztria térképe, 1 : 250.000, jó állapotban, 80,5x91,5 cm
3247354
17825
482
Maps
6 db franciaországi régió térképe
3244605
17826
482
Maps
1928 Kissomlyó és környékének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, kissé foltos, 45x62,5 cm
3268765
17827
482
Maps
3264574
17828
482
Maps
Útjelzés-hálózat a Dél-Alföldön, terv: Csongrádmegyei Természetbarát Szövetség, nagyméretű térkép, kis sérülésekkel, 61x98 cm 3264284
17829
482
Maps
cca 1910 Ostasien, Carl Flemmings Generalkarten No. 45. / Kelet-Ázsia térképe, 1 : 4.500.000, kisebb sérülésekkel, foltokkal, 70,5x87,5 cm 3269024
17830
482
Maps
cca 1900 Eduard Gaebler's Neuester Plan von Leipzig / Lipcse város térképe, 1 : 20.000, sérülésekkel, 63,5x71,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF