https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 127

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
14k fehérarany (Au) koktélgyűrű, kettészedhető, dupla gyűrű tanzanit (1,17ct) és gyémánt (össz 0,4ct) 4,586 g m: 55 tanusítvánnyal, díszdobozban
1
22000.

14k fehérarany (Au) koktélgyűrű, kettészedhető, dupla gyűrű tanzanit (1,17ct) és gyémánt (össz 0,4ct) 4,586 g m: 55 tanusítvánnyal, díszdobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
EUR
,
1 062,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
1
22001.

Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
950 000 HUF
2 574,53
EUR
,
2 968,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k fehérarany (Au) gyűrű brilliánssal. 0,135 ct kék zafírral 1,03 ct m: 52, 2,47 g
1
22002.

14k fehérarany (Au) gyűrű brilliánssal. 0,135 ct kék zafírral 1,03 ct m: 52, 2,47 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 18K piros korallos kerek fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 4,2 g
1
22003.

Arany (Au) 18K piros korallos kerek fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 4,2 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Arany (Au) 14K walles karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,3 g
1
22004.

Arany (Au) 14K walles karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14k fehérrarany (Au) gyűrű tűzopállal és 14 db gyémánttal. caboson csiszolást TW, 0,51 ct gyémántok 0,175 ct m: 52, br 2,4 g
1
22005.

14k fehérrarany (Au) gyűrű tűzopállal és 14 db gyémánttal. caboson csiszolást TW, 0,51 ct gyémántok 0,175 ct m: 52, br 2,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany (Au) gyűrű, ónix kővel, fehérarany foglalatban gyémánttal 0,115ct Top Weselton WS1 (3mm), 3,47 g, m: 55 jelzett
1
22006.

14k arany (Au) gyűrű, ónix kővel, fehérarany foglalatban gyémánttal 0,115ct Top Weselton WS1 (3mm), 3,47 g, m: 55 jelzett

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alhambra collier ónix köves, fehérarany (Au) 14 k foglalattal, lánccal. A kő 0,7g, össz br 4,57g, Tanúsítvánnyal
1
22007.

Alhambra collier ónix köves, fehérarany (Au) 14 k foglalattal, lánccal. A kő 0,7g, össz br 4,57g, Tanúsítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag gyűrű, jelzett (br. 33,85g/0.925), méret: 52
1
22008.

Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag gyűrű, jelzett (br. 33,85g/0.925), méret: 52

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag függő, jelzett (br. 20,53g/0.925/25mm)
1
22009.

Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag függő, jelzett (br. 20,53g/0.925/25mm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K nyaklánc cirkónia díszítéssel, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5,4 g
1
22010.

Arany (Au) 14K nyaklánc cirkónia díszítéssel, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
30 db ezüst (Ag) nyelű evőeszköz, részben csont, jelzettek
1
22011.

30 db ezüst (Ag) nyelű evőeszköz, részben csont, jelzettek

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse