https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 127
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2876109
22000
482
0
340000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14k fehérarany (Au) koktélgyűrű, kettészedhető, dupla gyűrű tanzanit (1,17ct) és gyémánt (össz 0,4ct) 4,586 g m: 55 tanusítvánnyal, díszdobozban
Das Lot is nicht erreichbar
2997773
22001
482
0
950000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
Das Lot is nicht erreichbar
3100880
22002
482
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14k fehérarany (Au) gyűrű brilliánssal. 0,135 ct kék zafírral 1,03 ct m: 52, 2,47 g
Das Lot is nicht erreichbar
3276914
22003
482
0
70000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 18K piros korallos kerek fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 4,2 g 3276928
22004
482
0
140000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K walles karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,3 g 3100883
22005
482
0
140000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14k fehérrarany (Au) gyűrű tűzopállal és 14 db gyémánttal. caboson csiszolást TW, 0,51 ct gyémántok 0,175 ct m: 52, br 2,4 g
Das Lot is nicht erreichbar
2946030
22006
482
0
120000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14k arany (Au) gyűrű, ónix kővel, fehérarany foglalatban gyémánttal 0,115ct Top Weselton WS1 (3mm), 3,47 g, m: 55 jelzett
Das Lot is nicht erreichbar
3136255
22007
482
0
120000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Alhambra collier ónix köves, fehérarany (Au) 14 k foglalattal, lánccal. A kő 0,7g, össz br 4,57g, Tanúsítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
3282585
22008
482
0
110000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag gyűrű, jelzett (br. 33,85g/0.925), méret: 52
Das Lot is nicht erreichbar
3282586
22009
482
0
110000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag függő, jelzett (br. 20,53g/0.925/25mm)
Das Lot is nicht erreichbar
2998185
22010
482
0
100000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K nyaklánc cirkónia díszítéssel, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5,4 g
Das Lot is nicht erreichbar
3297813
22011
482
0
100000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
30 db ezüst (Ag) nyelű evőeszköz, részben csont, jelzettek
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse