Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3298160
22024
482
4400
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) peremű kristály hamutál. Jelzett d: 10 cm 3294370
22025
482
3800
Ezüst (Ag) talpú bordó kristály váza, jelzett, kis kopással, csorbákkal, m: 17 cm 3292966
22026
482
Francia ezüst (Ag) nyelű hússzervírozó villa és kés. Jelzett, kopott, díszdobozban, h: 28-32 cm
3296194
22027
482
24000
Ezüst (Ag) nyelű 6 darab kés és 6 darab villa, jelzett. 3294196
22028
482
Kehely, ezüst (Ag) foglalatban, jelzett, lepattanással, m: 20,5 cm
3100888
22029
482
40000
14k fehérarany (Au) antik bébi záras fülbevaló. gyémánttal, HOllandi rózsa csiszolás, 0,02 ct, br 1,2 g tanúsítvánnyal
3219629
22030
482
3200
Ezüst(Ag) "Beograd" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 14,7 g 3276943
22031
482
Ezüst(Ag) masszív walles nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 20,6 g 3277047
22032
482
Ezüst(Ag) masszív pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 17,8 g 3142461
22033
482
14K arany (Au) fülbevaló korallal, jelzett, nem egyforma méret, 0,9 g
3277130
22034
482
Ezüst(Ag) kerek ékszertartó tálka, jelzett, d: 8 cm, nettó: 22,5 g 2927807
22035
482
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF