Foto Zahl der Lose: 446
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3257954
16158
482
3800
Photo
Makay Margit (1891-1989) színművésznő portréja. A Nova Foto Műterem felvétele. (1938 körül) Vintázs, zselatinos ezüst nagyítás, retusált. Mérete: 233x174 mm, egy 382x280 mm-es méretű fotókartonon. A fotó alatt a műterem megnevezése, hátoldalán a felvétel készülésének feltételezhető dátuma. Jó állapotú fotó, enyhén sérült fotókartonon. Ritka felvétel. 3294228
16159
482
Photo
cca 1922 Budapest, a Hungária fotóműteremben készült, keményhátú, vintage fotó, 21,5x13 cm
3297725
16160
482
Photo
cca 1870-1900Vegyes fotó tétel, 5 db, aradi műtermekből (2 db Ravasz Imre, Auerbach és Wagha, Honisch L. István, Berze Gyula), közte foltos, egy sérült, 10x6 cm és 11x7 cm közötti méretben 3295689
16161
482
Photo
cca 1860-1880, 6 darab fotó pesti műtermekből, 10,5x6,5 cm 3295692
16162
482
Photo
cca 1880-1900, 22 darab keményhátú fotó, közte kassai, győri, pápai, tapolcai, pesti, szegedi, kaposvári műtermekből, 11x7 cm 3295986
16163
482
Photo
cca 1880-1900, 3 darab keményhátú fotó soproni műtermekből, közte díszes verso, 10x7 cm alatt 3297693
16164
482
Photo
cca 1880-1900 Előkelő házaspár portréja, keményhátú fotó, hátoldalán német és magyar nyelvű felirattal, kissé sérült, körbevágva, 18x14,5 cm
3247416
16165
482
Photo
cca 1885-1915 Vegyes keményhátú fotó tétel (közte társaság katonatisztekkel), össz. 10 db, változó méretben és állapotban (több sérült)
3111182
16166
482
Photo
Louis Gundlach balettáncos és koreográfus fotója kabinetfotó 11x21 cm
3167472
16167
482
Photo
cca 1865 Férfiportré, keményhátú fotó Schrecker Ignác pesti műterméből, 10,5×6,5 cm 3295091
16168
482
Photo
1987 Verklis öregúr, 3 db fotó, Karai Sándor pecséttel jelzett felvételei, 15x10,5 cm 3294964
16169
482
Photo
cca 1930 Kártyázó társaság, fotólap, jelzés nélkül, 8,5x13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF