Foto

Zahl der Lose: 446

Makay Margit (1891-1989) színművésznő portréja. A Nova Foto Műterem felvétele. (1938 körül) Vintázs, zselatinos ezüst nagyítás, retusált. Mérete: 233x174 mm, egy 382x280 mm-es méretű fotókartonon. A fotó alatt a műterem megnevezése, hátoldalán a felvétel készülésének feltételezhető dátuma. Jó állapotú fotó, enyhén sérült fotókartonon. Ritka felvétel.
16158.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1922 Budapest, a Hungária fotóműteremben készült, keményhátú, vintage fotó, 21,5x13 cm
16159.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1870-1900Vegyes fotó tétel, 5 db, aradi műtermekből (2 db Ravasz Imre, Auerbach és Wagha, Honisch L. István, Berze Gyula), közte foltos, egy sérült, 10x6 cm és 11x7 cm közötti méretben
16160.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1860-1880, 6 darab fotó pesti műtermekből, 10,5x6,5 cm
16161.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880-1900, 22 darab keményhátú fotó, közte kassai, győri, pápai, tapolcai, pesti, szegedi, kaposvári műtermekből, 11x7 cm
16162.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

cca 1880-1900, 3 darab keményhátú fotó soproni műtermekből, közte díszes verso, 10x7 cm alatt
16163.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1880-1900 Előkelő házaspár portréja, keményhátú fotó, hátoldalán német és magyar nyelvű felirattal, kissé sérült, körbevágva, 18x14,5 cm
16164.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1885-1915 Vegyes keményhátú fotó tétel (közte társaság katonatisztekkel), össz. 10 db, változó méretben és állapotban (több sérült)
16165.

Rufpreis:
2 400 HUF

Louis Gundlach balettáncos és koreográfus fotója kabinetfotó 11x21 cm
16166.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1865 Férfiportré, keményhátú fotó Schrecker Ignác pesti műterméből, 10,5×6,5 cm
16167.

Rufpreis:
4 000 HUF

1987 Verklis öregúr, 3 db fotó, Karai Sándor pecséttel jelzett felvételei, 15x10,5 cm
16168.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Kártyázó társaság, fotólap, jelzés nélkül, 8,5x13,5 cm
16169.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF