Foto

Zahl der Lose: 446

G. Szántó András (1937-2002): Judit. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x19,5 cm
16000.

Rufpreis:
2 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Templomtorony. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x21,5 cm
16001.

Rufpreis:
1 800 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Libák. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 14x39,5 cm
16002.

Rufpreis:
2 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
16003.

Rufpreis:
2 400 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Szikkadt föld. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29x27 cm
16004.

Rufpreis:
2 000 HUF

16005.

Rufpreis:
2 400 HUF

1975 Korniss Péter (1937- ): A 25. Színház előadásán (bemutatva a Magyarország ma c. fotókiállításon a Magyar Munkásmozgalmi Múzeumban, 1975-ben). Fotó, a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm
16006.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dorothy Hickling (1880-1946): Alfred Hugh Fisher (1867-1945) angol realista festőművész portréfotója, a művész által dedikálva, a fotós aláírásával jelezve.
16007.

Rufpreis:
3 000 HUF

Korniss Péter (1937- ): Modern balett - "Pókháló", fotó, a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm
16008.

Rufpreis:
8 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kopással, 38x19 cm
16009.

Rufpreis:
2 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Szentendre. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 21x39 cm
16010.

Rufpreis:
1 800 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Virág. Fotó, papír, kartonon, 39x15 cm
16011.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF