Foto Zahl der Lose: 446
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3292237
482
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Judit. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x19,5 cm
3292236
16001
482
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Templomtorony. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x21,5 cm
3292239
16002
482
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Libák. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 14x39,5 cm 3292242
16003
482
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
3292241
16004
482
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szikkadt föld. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29x27 cm 3292244
16005
482
Photo
2930802
16006
482
Photo
1975 Korniss Péter (1937- ): A 25. Színház előadásán (bemutatva a Magyarország ma c. fotókiállításon a Magyar Munkásmozgalmi Múzeumban, 1975-ben). Fotó, a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm 3223878
16007
482
Photo
Dorothy Hickling (1880-1946): Alfred Hugh Fisher (1867-1945) angol realista festőművész portréfotója, a művész által dedikálva, a fotós aláírásával jelezve. 2930794
16008
482
Photo
Korniss Péter (1937- ): Modern balett - "Pókháló", fotó, a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm 3281895
16009
482
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kopással, 38x19 cm
3281896
16010
482
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szentendre. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 21x39 cm
3281898
16011
482
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Virág. Fotó, papír, kartonon, 39x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF