https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 446

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1871 Kassai Vidor (1840-1928) színművész vizitkártya fotó Ciehulski marosvásárhelyi műterméből verzóján a műterem képével. Újságban megjelent fotó
1
16146.

1871 Kassai Vidor (1840-1928) színművész vizitkártya fotó Ciehulski marosvásárhelyi műterméből verzóján a műterem képével. Újságban megjelent fotó

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1931 előtti felvételek Josephine Baker (1906-1975) francia énekesnőről, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm
1
16147.

cca 1931 előtti felvételek Josephine Baker (1906-1975) francia énekesnőről, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Eltérő időben készült felvételek Marilyn Monroe (korábban Norma Jeane) (1926-1962) amerikai színésznőről, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 15x10 cm
1
16148.

Eltérő időben készült felvételek Marilyn Monroe (korábban Norma Jeane) (1926-1962) amerikai színésznőről, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 15x10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1930 Kittenberger Kálmán (1881-1958) Afrika-kutató, zoológus, tanár, vadász és természettudományi író vadászpuskával a kezében, fotó, jelzés nélkül, hátoldalán nevesített, 6,5x10,5 cm
1
16149.

cca 1930 Kittenberger Kálmán (1881-1958) Afrika-kutató, zoológus, tanár, vadász és természettudományi író vadászpuskával a kezében, fotó, jelzés nélkül, hátoldalán nevesített, 6,5x10,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1990-2000 Kányádi Sándor költő mások társaságában, 3 db fotó, az egyik felületén karcolásokkal, 9x14 cm
1
16150.

cca 1990-2000 Kányádi Sándor költő mások társaságában, 3 db fotó, az egyik felületén karcolásokkal, 9x14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1894 báró Eötvös Irén (1869-1937) és férje kutasi Radisics György (1859-1931), 1911-1918 között a M. kir. Mezőgazdasági Múzeum igazgatója, Koller Károly utódai budapesti, császári és királyi udvari fényképészeti műtermében készült keményhátú vintage fotó, szárazpecséttel jelzett és datált, hátoldalán feliratozva, 20,5x11 cm
1
16151.

1894 báró Eötvös Irén (1869-1937) és férje kutasi Radisics György (1859-1931), 1911-1918 között a M. kir. Mezőgazdasági Múzeum igazgatója, Koller Károly utódai budapesti, császári és királyi udvari fényképészeti műtermében készült keményhátú vintage fotó, szárazpecséttel jelzett és datált, hátoldalán feliratozva, 20,5x11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1910 Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának fotója, keményhátú fotó Kürti D. Dezső soproni műterméből, körbevágott, 17x11 cm
1
16152.

cca 1910 Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának fotója, keményhátú fotó Kürti D. Dezső soproni műterméből, körbevágott, 17x11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
1
16153.

1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1
16154.

cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó
1
16155.

Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm
1
16156.

Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Híres magyar orvosok fényképalbuma. 23 db fénykép: Ángyán János, Teschler László, Nyitrai Béla, Blaskü Róbert, Bokrétás András, Jakab Mihály, Kerekes Kálmán, Donhoffer Szilárd, Malasits Gyula, Varga László, Weisz Miksa, Schwartz Sándor, Bartos Gábor, Hunyor Ferenc, Nagy Hilda, Czike Antal, Mittag Margit, Szilárd Zoltán, Szikszóy Kálmán, Fónay István, Petrás Pál, Kellermann Emil, Kovács Medárd, Fáy Kálmán.
1
16157.

Híres magyar orvosok fényképalbuma. 23 db fénykép: Ángyán János, Teschler László, Nyitrai Béla, Blaskü Róbert, Bokrétás András, Jakab Mihály, Kerekes Kálmán, Donhoffer Szilárd, Malasits Gyula, Varga László, Weisz Miksa, Schwartz Sándor, Bartos Gábor, Hunyor Ferenc, Nagy Hilda, Czike Antal, Mittag Margit, Szilárd Zoltán, Szikszóy Kálmán, Fónay István, Petrás Pál, Kellermann Emil, Kovács Medárd, Fáy Kálmán.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse