https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 446

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1930 Három Kodály tanítványt megörökítő felvétel: Kerényi György (1902-1986) zeneszerző, népzenekutató, karnagy; Bárdos Lajos (1899-1986) Kossuth-díjas zeneszerző, karnagy, zenetudós; Tóth Aladár (1898-1968) Kossuth-díjas zenetörténész, zenekritikus és egy beazonosítandó hölgy csoportképe a Badacsony tetején. Fotó, jelzés nélkül, későbbi előhívás, hátoldalán Keresztury Dezső autográf feliratával. 10x15 cm
1
16133.

cca 1930 Három Kodály tanítványt megörökítő felvétel: Kerényi György (1902-1986) zeneszerző, népzenekutató, karnagy; Bárdos Lajos (1899-1986) Kossuth-díjas zeneszerző, karnagy, zenetudós; Tóth Aladár (1898-1968) Kossuth-díjas zenetörténész, zenekritikus és egy beazonosítandó hölgy csoportképe a Badacsony tetején. Fotó, jelzés nélkül, későbbi előhívás, hátoldalán Keresztury Dezső autográf feliratával. 10x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ferenc Józsefről és IV. Károlyról készült fotók, 8 db, későbbi előhívások, 9×13 cm
1
16134.

Ferenc Józsefről és IV. Károlyról készült fotók, 8 db, későbbi előhívások, 9×13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1910 Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő kabinetfotója színpadi szerepben 11x16 cm
1
16136.

cca 1910 Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő kabinetfotója színpadi szerepben 11x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő 2 db fotója nagyobbik: 10x15 cm
1
16137.

Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő 2 db fotója nagyobbik: 10x15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1943 Feiser Sándor fogathajtó bajnok fotója,13,5x8,5 cm
1
16138.

1943 Feiser Sándor fogathajtó bajnok fotója,13,5x8,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm
1
16139.

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm
1
16140.

Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm
1
16141.

Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 Munkácsy Mihály (1844-1900) párizsi tartózkodása idején készült portréja, keményhátú kabinetfotó, Ad. Braun & Cie műterem, Párizs, hátoldalán kisebb ázásnyommal, 16,5x11 cm
1
16142.

cca 1880 Munkácsy Mihály (1844-1900) párizsi tartózkodása idején készült portréja, keményhátú kabinetfotó, Ad. Braun & Cie műterem, Párizs, hátoldalán kisebb ázásnyommal, 16,5x11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1865 Vass József (1813-1873) klasszika-filológus, történész, piarista áldozópap, tanár, az Erdélyi Múzeum-Egyesület tagja; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alja vágott, 9,5x6 cm
1
16143.

1865 Vass József (1813-1873) klasszika-filológus, történész, piarista áldozópap, tanár, az Erdélyi Múzeum-Egyesület tagja; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alja vágott, 9,5x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1880 Plotényi János (1807-?) bányamérnök, híres ungvári zenekedvelő, Nagylázi Plotényi Nándor (1844-1933) hegedű- és zongoraművész apja, két lányával Plotényi Walburgával és Wilhelminával, valamint unokájával, Jenővel, előadás közben, hangszereikkel, fotó, a felületén foltokkal, paszpartuban, üvegezett fakeretben, a hátoldalán feliratozva, 14x18 cm, keret: 26x35 cm
1
16144.

cca 1880 Plotényi János (1807-?) bányamérnök, híres ungvári zenekedvelő, Nagylázi Plotényi Nándor (1844-1933) hegedű- és zongoraművész apja, két lányával Plotényi Walburgával és Wilhelminával, valamint unokájával, Jenővel, előadás közben, hangszereikkel, fotó, a felületén foltokkal, paszpartuban, üvegezett fakeretben, a hátoldalán feliratozva, 14x18 cm, keret: 26x35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szepesi Györgyöt, Vitray Tamást és Somogyvári Rudolfot ábrázoló fotók, 3 db, 6x4 cm és 14x9 cm között
1
16145.

Szepesi Györgyöt, Vitray Tamást és Somogyvári Rudolfot ábrázoló fotók, 3 db, 6x4 cm és 14x9 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse