Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet. Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött
Ujvári Mihály: Egy évszázad a katonai ruházati ellátás szolgálatában. Bp., 2009, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum, 175 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
David Baker: Adolf Galland, a Luftwaffe leghíresebb vadászpilótája. Ford.: Vágó Tímea. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 1997, Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.