Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 21

19395.

Rufpreis:
10 000 HUF

A magyar nemzet aranykönyve 1914-1918. József főherceg és Szurmai Sándor báró előszavával Bp., 2018, Pytheas, félbőr kötés, jó állapotban. Az 1921-es kiadás reprintje.
19396.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Turcsányi Károly: Nehéz harckocsik. Összehasonlító értékelések, műveleti alkalmazások és a magyar TAS tervezése. (Nagykovácsi, 2008), Puedlo. Kiadói kartonált papírkötés.
19397.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

II. sz. pótfüzet a m. kir. Hadilevéltár anyagának áttekintéséhez. (2x) + Hadtörténelmi közlemények VII. évf. III. füzet
19398.

Rufpreis:
1 600 HUF

19399.

Rufpreis:
1 600 HUF

Móricz Lajos: Békében és háborúban. Egy magyar katonatiszt emlékei a XX. század nyolc évtizedéről. Bp., 2000, magánkiadás. Kiadói papírkötés. + Lőrincz Kálmán: Menetben. Egy katona gondolatai. Bp., 2009, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés.
19400.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollósy-Kuthy László: Don, Torda, Kárpátok. Háborús szerepléseim és élményeim. (Fahrwangen), é.n., Gilde Verlags- und Halndels-GmbH - Duna Kiadóvállalat. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
19401.

Rufpreis:
2 400 HUF

19402.

Rufpreis:
2 400 HUF

A Hadtörténeti Múzeum és a Hadtörténelmi Levéltár kiadványai, össz. 7 db: Hazatért gyűjtemények. Kiállítás a Hadtörténeti Múzeumban.; Tarsoly. Vezérlő kalauz, különféle traktátumok. (2 db); Ada acta. A Hadtörténelmi Levéltár évkönyve. (1998., 1999., 2000., 2002.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
19403.

Rufpreis:
2 400 HUF

19404.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19405.

Rufpreis:
3 000 HUF

Heinz Schröter: Stalingrad. "...bis zur letzten Patrone." Lengerich, é.n., Kleins Druck- und Verlagsanstalt GmbH. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, előzéklapon és címlapon néhány kevés apró folttal, jó állapotban.
19406.

Heinz Schröter: Stalingrad. "...bis zur letzten Patrone." Lengerich, é.n.,
Kleins Druck- und Verlagsanstalt GmbH. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, előzéklapon és címlapon néhány kevés apró folttal, jó állapotban.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF