Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 46

1937 Kertészet, A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" Hivatalos Közlönye XI. évfolyam könyvbe kötve. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19953.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyógynövények kézikönyve. Moszkva, 1988, Erdészeti Kiadó. Orosz nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
19954.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paul C. Bragg - Patricia Bragg: A böjt csodája. Ford.: Halász Éva, Sabjányi László. Bp., 1994, Magyar Világ. Kiadói papírkötés.
19955.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Vertse Albert: A kert madárvilága. Dr. Csörgey Titusz, Vezényi Elemér és Nécsey István festményeivel. Bp., 1941, Növényvédelem és Kertészet, 128 p. A 65. oldaltól egészoldalas képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
19956.

Rufpreis:
2 000 HUF
23

19957.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szuhács János, Pénzes Antal: Mezőgazdasági és ipari ismeretek. IV. köt.: Szőlőmívelés, erdőkezelés és kisebb háziállatok tenyésztése. A polgári fiúiskolák IV. osztálya számára. Bp., 1945, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 84 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítón tollas jelölésekkel és apró szakadásokkal, laza kötéssel, első néhány kevés lap kissé foltos.
19958.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mindnyájunk szakácskönyve. [Bp.,1949], Magyar Nemzet, 96 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval.
19959.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Móra Ferencné szakácskönyve. Szerk.: Rózsahegyi János. Szeged, én., Somogyi-Könyvtár - Délmagyarországi Áramszolgáltató Vállalat - Szegedi Nyomda, 127 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
19960.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Kallós Ilona (szerk.): Főzzünk okosan! Bp., 1957, Minerva. Kiadói papírkötés.
19961.

Rufpreis:
1 600 HUF

Grábner Emil: Szántóföldi növénytermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági. 4. kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
19962.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. I. könyv: Györki Béla: Az étel művészete. II. könyv: Arthur MacGowern: Az élet művészete. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos
19963.

Rufpreis:
1 800 HUF

Répássy Miklós: Édesvízi halászat és halgazdaság. [Bp., 1914, Pallas], 5-549 p. Átkötött vászon-kötés, első 2 lapja, közte a címlap hiányzik, melléklet és térkép nélkül, egyik lapon szöveget nem érintő hiánnyal, kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel.
19964.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF