https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 46

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
4 db szakácskönyv: Lajos Mari - Hemző Károly: 99 ünnepi étel 33 színes ételfotóval.; 99 körítés és főzelék 33 színes ételfotóval.; 99 leves 33 színes ételfotóval.; 99 gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval. Bp., 1984-1989, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, vegyes állapotban.
1
19965.

4 db szakácskönyv: Lajos Mari - Hemző Károly: 99 ünnepi étel 33 színes ételfotóval.; 99 körítés és főzelék 33 színes ételfotóval.; 99 leves 33 színes ételfotóval.; 99 gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval. Bp., 1984-1989, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, vegyes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Georg Lechner - Friedemann Bedürftig (szerk.): 1000 Biere aus aller Welt. é.n, Naumann & Göbel, kartonált papírkötés, német nyelven, 360p, gazdag színes képanyaggal illusztrált.
1
19966.

Georg Lechner - Friedemann Bedürftig (szerk.): 1000 Biere aus aller Welt. é.n, Naumann & Göbel, kartonált papírkötés, német nyelven, 360p, gazdag színes képanyaggal illusztrált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Balázs Győző: Húsok és húskészítmények. Mindennapi gondolatok és hasznos tanácsok egy állatorvos gyakorlatából. Bp., 2009, Mundus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19967.

Balázs Győző: Húsok és húskészítmények. Mindennapi gondolatok és hasznos tanácsok egy állatorvos gyakorlatából. Bp., 2009, Mundus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 darab vegán étkezéssel kapcsolatos könyv. Kiss Enikő - Czanik Balász: All in - ízletes paleo és vegán finomságok. Áine Carlin: Legyen vegán! Anthony William: Gyógyító ételek.
1
19968.

3 darab vegán étkezéssel kapcsolatos könyv. Kiss Enikő - Czanik Balász: All in - ízletes paleo és vegán finomságok. Áine Carlin: Legyen vegán! Anthony William: Gyógyító ételek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Birmann Erzsébet - H. Magyar Kornél: Finom kis jazz. Muzikális és kulináris örömök. [Bp.], 2005, [HVG] - Gramofon.
1
19969.

Birmann Erzsébet - H. Magyar Kornél: Finom kis jazz. Muzikális és kulináris örömök. [Bp.], 2005, [HVG] - Gramofon.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Willmann András: Mixerkalauz. Bp., é.n., Lapkiadó Vállalat, papírkötés.
1
19970.

Willmann András: Mixerkalauz. Bp., é.n., Lapkiadó Vállalat, papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kertészet és polgárosodás (Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban, a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig). Szerk.: Csoma Zsigmond. Centrál Európa Alapítvány: Budapest, 1997. Kiadói papírkötésben, új állapot
1
19971.

Kertészet és polgárosodás (Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban, a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig). Szerk.: Csoma Zsigmond. Centrál Európa Alapítvány: Budapest, 1997. Kiadói papírkötésben, új állapot

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Török Sándor: Borászok zsebkönyve. Bp., én., Mezőgazda. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés + 2006 Borbarát 2006. tavasz, XI. évf. 1. sz.
1
19972.

Török Sándor: Borászok zsebkönyve. Bp., én., Mezőgazda. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés + 2006 Borbarát 2006. tavasz, XI. évf. 1. sz.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Schnitta Sámuel:  Felszolgálói ismeretek a vendéglátóipari tanulóiskolák számára. Budapest, 1962. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó (Révai-nyomda). 351 + [1] p. + 14 t. (kétoldalas). Első kiadás. Schnitta Sámuel (1893-1968) hazai és nemzetközi éttermi szakember, szakíró, a Hungária Szálló, a Dunapalota Ritz Szálló éttermeinek, majd a Margitszigeti Étteremnek irányítója. Oldalszámozáson belül számos szövegközti és egész oldalas ábrával kísért munkája az étteremvezetés és üzemvezetés teljes spektrumát áttekinti, kitekintéssel a szállodairányítás részleteire. A munka emlékezetes része a külföldi vendégek országonként tipológiája, ahol a szovjet, német, holland, olasz, francia, lengyel, csehszlovák, angol és amerikai, kínai és indiai vendégek igényeit és viselkedését taglalja. A címoldalon régi tulajdonosi bélyegzés, példányunk fűzése meglazult. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén foltos, enyhén sérült gerincű kiadói borítóban.
1
19973.

Schnitta Sámuel: Felszolgálói ismeretek a vendéglátóipari tanulóiskolák számára. Budapest, 1962. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó (Révai-nyomda). 351 + [1] p. + 14 t. (kétoldalas). Első kiadás. Schnitta Sámuel (1893-1968) hazai és nemzetközi éttermi szakember, szakíró, a Hungária Szálló, a Dunapalota Ritz Szálló éttermeinek, majd a Margitszigeti Étteremnek irányítója. Oldalszámozáson belül számos szövegközti és egész oldalas ábrával kísért munkája az étteremvezetés és üzemvezetés teljes spektrumát áttekinti, kitekintéssel a szállodairányítás részleteire. A munka emlékezetes része a külföldi vendégek országonként tipológiája, ahol a szovjet, német, holland, olasz, francia, lengyel, csehszlovák, angol és amerikai, kínai és indiai vendégek igényeit és viselkedését taglalja. A címoldalon régi tulajdonosi bélyegzés, példányunk fűzése meglazult. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén foltos, enyhén sérült gerincű kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kei Lum Chan Diora Fong Chan: China: The Cookbook. New York, 2016. Phaidon Press Ltd., 720p. Kiadói kartonált papírkötésben, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban. (Átfogó kínai szakácskönyv 650 recepttel, számos illusztrációval.)
1
19974.

Kei Lum Chan Diora Fong Chan: China: The Cookbook. New York, 2016. Phaidon Press Ltd., 720p. Kiadói kartonált papírkötésben, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban. (Átfogó kínai szakácskönyv 650 recepttel, számos illusztrációval.)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dunlop, Fuchsia: Revolutionary Chinese cookbook. Recipes from Hunan province. London, 2006. Ebury press. 304p. Kiadói kartonált papírkötés, papír védborítóval, hibátlan állapotban. (Kínai, Hunan tartományi szakácskönyv)
1
19975.

Dunlop, Fuchsia: Revolutionary Chinese cookbook. Recipes from Hunan province. London, 2006. Ebury press. 304p. Kiadói kartonált papírkötés, papír védborítóval, hibátlan állapotban. (Kínai, Hunan tartományi szakácskönyv)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve. Bp., 1948., Földmívelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel.
1
19976.

Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve. Bp., 1948., Földmívelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse