Dr. Vertse Albert: A kert madárvilága. Dr. Csörgey Titusz, Vezényi Elemér és Nécsey István festményeivel. Bp., 1941, Növényvédelem és Kertészet, 128 p. A 65. oldaltól egészoldalas képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.