Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 329

1948. "SZIT (Szakszervezeti Ifjúmunkás- és Tanoncmozgalom) - Ságvári Emlékverseny" Zn emlékérem füllel (35mm) T:AU,XF
31892.

Rufpreis:
2 000 HUF

1949. "Kiskereskedők Országos Szabad Szervezete Tiszteletdíja - Kirakatverseny 1949" egyoldalas fém díjérem, hátlapján "LUDVIG" gyártói matricával (60mm) T:XF,VF
31893.

Rufpreis:
4 000 HUF

1952. "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület 1892-1952" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (51mm) T:XF patina
31894.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956. " Landler Jenő Ifjúsági Seregszemle 1956. VIII. 12 " Egyoldalas bronz plakett ( 94 mm ) T: AU;XF . A hátoldalon rögzítés nyoma.
31895.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1960-1970. "Község- és városfejlesztésért - Bács-Kiskun M. Tanács" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (50mm) T:AU
31897.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kanada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 - Freedom for all / To commemorate those who never surrendered (Szabadságot Magyarországnak 1956-1966 - Szabadságot mindenkinek / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat)" bronz emlékérem Szign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) T:AU Canada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 / To commemorate those who never surrendered" bronze commemorative medallion Sign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) C:AU spotted
31898.

Rufpreis:
2 000 HUF

1966. "Hazánk felszabadulásának 20. évfordulója alkalmából - A Szegedi Bélyeggyűjtő Kör" bronz emlékplakett. Szign.: MJ (55x83mm) T:AU
31899.

Rufpreis:
2 000 HUF

1967. "Csemege 1952-1967 / Emlékül a 15 éves munkáért" bronz emlékérem (60mm) T:XF
31900.

Rufpreis:
2 000 HUF

1967. "1966 Tiszaszederkény" öntött, ezüstpatinázott bronz emlékplakett (65x119mm) szign.:"PATAKI967" T:XF
31901.

Rufpreis:
1 800 HUF

1968. "100 éves a Láng Gépgyár 1868-1968" egyoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:AU
31902.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970-1980 k. "Városi Tanács - Pécs" eozin mázas porcelán plakett, dísztokban (88mm) T:AU
31903.

Rufpreis:
12 000 HUF

~1970. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete - Budapest 1899." ezüstözött egyoldalas emlékérem (31mm) T:AU patina
31904.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF