Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 329
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3275249
31892
480
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1948. "SZIT (Szakszervezeti Ifjúmunkás- és Tanoncmozgalom) - Ságvári Emlékverseny" Zn emlékérem füllel (35mm) T:AU,XF
3281113
31893
480
Numismatik
1949. "Kiskereskedők Országos Szabad Szervezete Tiszteletdíja - Kirakatverseny 1949" egyoldalas fém díjérem, hátlapján "LUDVIG" gyártói matricával (60mm) T:XF,VF 3281206
31894
480
Numismatik
1952. "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület 1892-1952 " kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (51mm) T:XF patina 3215350
31895
480
Numismatik
1956. " Landler Jenő Ifjúsági Seregszemle 1956. VIII. 12 " Egyoldalas bronz plakett ( 94 mm ) T: AU;XF . A hátoldalon rögzítés nyoma.
3180265
31897
480
Numismatik
~1960-1970. "Község- és városfejlesztésért - Bács-Kiskun M. Tanács " egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (50mm) T:AU
3277725
31898
480
Numismatik
Kanada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 - Freedom for all / To commemorate those who never surrendered (Szabadságot Magyarországnak 1956-1966 - Szabadságot mindenkinek / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat)" bronz emlékérem Szign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) T:AU Canada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 / To commemorate those who never surrendered " bronze commemorative medallion Sign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) C:AU spotted 3281226
31899
480
Numismatik
1966. "Hazánk felszabadulásának 20. évfordulója alkalmából - A Szegedi Bélyeggyűjtő Kör " bronz emlékplakett. Szign.: MJ (55x83mm) T:AU 3281110
31900
480
Numismatik
1967. "Csemege 1952-1967 / Emlékül a 15 éves munkáért" bronz emlékérem (60mm) T:XF 3281230
31901
480
Numismatik
1967. "1966 Tiszaszederkény" öntött, ezüstpatinázott bronz emlékplakett (65x119mm) szign.:"PATAKI967" T:XF 3133530
31902
480
Numismatik
1968. "100 éves a Láng Gépgyár 1868-1968 " egyoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:AU
3200777
31903
480
Numismatik
1970-1980 k. "Városi Tanács - Pécs " eozin mázas porcelán plakett, dísztokban (88mm) T:AU
3258284
31904
480
Numismatik
~1970. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete - Budapest 1899." ezüstözött egyoldalas emlékérem (31mm) T:AU patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF