Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 329

31866.

Rufpreis:
12 000 HUF

31867.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

1859. "Scitovszky János Bíbornok Prímás Esztergomi Érsek / Félszázados pap 1859. november 6." ezüstözött bronz emlékérem (21mm) + "Scitovszky János Bíbornok Prímás Esztergomi Érsek / Jélszázados (sic!) pap 1859. november 6." öntött, bronzozott fém emlékérem (21mm) T:VF,F kopott ezüstözés, kopott bronzozás
31868.

Rufpreis:
2 000 HUF

1861. "Országgyűlési Emlék" kétoldalas Sn emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:AU,XF / Hungary 1861. Sn commemorative medallion of the Diet of 1861. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) C:AU,XF
31869.

Rufpreis:
10 000 HUF

1867. "Deák Ferencz a vezérek vezére / Ha Isten velünk, ki ellenünk" aranyozott bronz emlékmedál füllel. Szign.: A.K. (19mm) T:AU kopott aranyozás
31870.

Rufpreis:
12 000 HUF

1867. "Érem I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött bronz emlékérem "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ", "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE" peremirattal (38mm) T:AU kis ph. / Hungary 1867. "Medal for the coronation of Franz Joseph I in Buda" silver-plated bronze commemorative medal "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ (Commemoration of the coronation of Buda and Pest on 8th June, 1867 / In commemoration of the opening of the 1865 National Assembly in Pest - Parliament", with "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE (memorial coin)" edge inscription (38mm) C:AU small edge errors
31871.

Rufpreis:
10 000 HUF

1867. "I. Ferenc József budai koronázására" bronz koronázási zseton. "EMLÉK PÉNZ - UNGARISCHE DENK MÜNZE" peremirattal. "A BUDA PESTI KORONÁZÁS 1867 JUNIUS 8-ÁN / ÉLJEN A HAZA ÉS AZ ALKOTMÁNY" (31mm) T:VF
31872.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

31873.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1867. "I. Ferenc József budai koronázására" bronz koronázási zseton. "A BUDA PESTI KORONÁZÁS 1867 JUNIUS 8-ÁN / ÉLJEN A HAZA ÉS AZ ALKOTMÁNY", "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE" peremirattal (31mm) T:XF lapkahiba
31874.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1895. "Magyar ország ezeréves fennállása - Árpád - I. Fer. Józs. 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlék érem 896 1896" kétoldalas bronz emlékérem füllel (35mm) T:XF patina
31875.

Rufpreis:
8 000 HUF

1896. "Magyar ország ezeréves fennállása - Árpád - I. Fer. Józs. 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlék érem 896-1896" kétoldalas bronz emlékérem füllel. Szign.: Lauer (35mm) T:XF patina
31876.

Rufpreis:
3 000 HUF

1896. "Az ezredév emlékére - 896-1896 / Makó Város Képviselete" bronz érem füllel (29mm) T:XF patina
31877.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF